Бесплатный конструктор сайтов. Безлимитное хранилище. Неограниченное количество сайтов
Создать новый сайт

Сертифікат відповідності на автомобілі.

Сертифікація автомобіля є невід'ємною процедурою при його ввезенні на територію нашої країни. Справа в тому, що автомобіль, як такий, може становити серйозну небезпеку для життя людей і їх здоров'я, а продукти згоряння його палива - забруднювати навколишнє середовище. 

Сертифікації підлягають як нові автомобілі, так і автомобілі які мають пробіг.

У разі відсутності сертифіката відповідності, постановка на державний облік у державній автоінспекції ввезеного автомобіля або електромобіля - не можлива. Відсутність даного сертифіката не стане перешкодою для проведення розмитнення по тій простій причині, що митний орган не уповноважений контролювати сертифікацію відповідності стандартам. А ось поставити на облік, не вийде.

Обов'язковій сертифікації підлягають: всі вантажні, вантажопасажирські та легкові автомобілі, електромобілі, причепи та напівпричепи, засоби громадського транспорту (автобуси, тролейбуси, трамваї), спецтехніка, двоколісні транспортні засоби (мопеди, мотоцикли, моторолери).

Після проходження сертифікації Ви отримуєте сертифікат відповідності, який необхідно надати для реєстрації автомобіля в сервісному центрі МВС (МРЕО)